PHYRIS Inowacyjna linia z dna oceanu

Jaka jest wyjątkowość linii SEE CHANGE w stosunku do innych kosmetyków z algami?

Na nasze pytania odpowiedzą eksperci z Laboratorium PHYRIS:

Martin SCHMITZ, Chemik i szef działu badań PHYRIS , Marie Luise JUNG, szef działu innowacji i marketingu , Michaela Schuller, szef działu szkoleń kosmetologicznych

 JUNG:

Już nazwa „SEE CHANGE” – właściwie wszystko mówi: chodzi o widoczną zmianę z pomocą składników morskich! Linia wyraźnie odmładza naszą skórę, uwalnia od codziennego stresu. To dzięki pełnej mocy aktywnego morza i jego skłądkików. Nie bez powodu są one bardzo długo stosowane w kosmetologii. Jednak SEE CHNAGE to pierwsza profesjonalna linia do pielęgnacji skóry, która konsekwentnie opiera się na konwencji Blue Evolution – Błękitnej ewolucji, tj. na zoptymalizowanych komórkach macierzystych alg uzyskanych w laboratorium.

 - Czym dokładnie jest niebieska ewolucja? Dlaczego zoptymalizowane składniki aktywne z alg i laboratoria?

 SCHMITZ:

W wysoce nowoczesnym kosmetycznym laboratorium w Bretanii, gdzie występuje najwyższa różnorodność formacji glonów na świecie ze wglądu na chłodną wodę, naukowcy od dziesięcioleci badali pozytywny efekt mikroalg i makroalg na skórze. Wynikiem jest cała potężna „biblioteka” aktywnych morskich substancji. Te unikalne dla linii SEE CHANGE nie są bezpośrednio „wyławiane” z morza. Zaawansowane technologicznie wyciągi na bazie alg są „uprawiane” w laboratorium w sterylnych warunkach bez ingerencji w środowisko naturalne. Dlatego też są w stanie rozwinąć swój pełny potencjał i zachować najwyższą czystość. Kolejno są więc kontrolowane, standaryzowane i niezależnie od wpływów środowiskowych zamykane w liposomach i wówczas dodawane do naszych produktów. Jednocześnie wrażliwy ekosystem nie ulega zniszczeniu, a równowaga ekologiczna morza jest utrzymany. To właśnie Blue Evolution.

 - Co można powiedzieć dokładniej o esencjach ? Jaki jest ich efekt na skórze?

SCHMITZ:

Ekstrakt z makroalg reaktywuje nasz własny kolagen i elastynę. Skóra dodatkowo intensyfikuje produkcję kwasu hialuronowego. Objętość i powierzchnia zmarszczek i linii są zredukowana, a siatka włókien podskórnych 3D odzyskuje elastyczność. W rezultacie skóra jest w stanie chronić się przed przedwczesnym starzeniem. Silny składnik aktywny Sealift tworzy natychmiastową sieć liftingującą i na skórze i widocznie odmładza. Skóra od razu po użyciu wygląda na gładszą i młodszą. Cera jest jakby „napompowana”, odzyskuje gęstość i sprężystość. To jest cel stosowania każdego kremu anti aging! 

Nie mogłbym nie wspomnieć o obłędnym zapachu serii SEE CHANGE. Nie ma chyba Klienta, który się ze mną nie zgodzi

Jak przedstawia się portfolio kosmetyków ?

 SCHULLER:

MOISTURE REFILL to krem „pompujący” zmarszczki dzięki zawartości kwasu hialuronowego Krem , który odmładza, kiedy Ty śpisz ( albo nadaje skórze wypoczęty po nocy wygląd ) to BEAUTY SLEEP. Serum z tej linii to V-CONTOUR –nazywany Jedwabistm Koncentratem Liftingującym kontur twarzy. Nasz EYE & LIP to lipożelowa Kuracja przeciwzmarszczkowa o działaniu ujędrniającym. Maska AGELESS Cell Renewing mask to Biocellulozowa maska „druga skóra” – naturalny bioprodukt powstający poprzez specjalny szczep bakterii produkujących mikrowłókienka. Jest to materiał, z którego robione są naturalnie silikonowe również plastry na blizny. Osobiście uwielbiam satynowy SMOOTHING CREAM – Krem 3D z kompleksem 3 alg i proteinami jedwabiu. Ostatnio do oferty dołaczyła MASKA REFINING. To kremowe, odżywcze i łagodzące cudo!

- Dla jakich cer szczególnie przeznaczone są kosmetyki ?

 SCHULLER:

Kremy i Serum z linii SEE CHANGE jest odpowiedni dla wszystkich klientów, którzy zauważają pierwsze oznaki utraty elastyczności. Dla tych, co chcieliby odzyskać gładkość i młodzieńczo świeży blask. Jeśli skóra jest cienka i delikatna to jej podatność na przedwczesną utratę sprężystości wręcz wzrasta ! Mogą temu zapobiec dzięki Kremom SEE CHANGE.  Ponadto koncepcja nowatorskich składników aktywnych przyciąga klientów, którzy interesują się naturalną pielęgnacją , morska kosmetyką oraz trendem ECO. 

 - Już sama kolorystka samej linii jest obłędna !

 JUNG:

Jeśli chodzi o „niebieską” ewolucję - pierwszą rzeczą, jaka przyszła nam do głowy na etapie tworzenia koncepcji był niebieski słoiczek. Ale to nie byłoby fair jeśli opakowanie było by po prostu niebieskie. Ten kolor zarezerwowaliśmy dla nawilżenia, czyli linii HYALURON. Głęboki, fioletowo-morsko-niebieski słoiczek odzwierciedla transformację, zmianę, początek, nową młodość, inspirowaną głębią, różnorodnością i tajemnicą oceanu. Ta fascynująca gra kolorów odzwierciedla czystość niebieskiej ewolucji.

A efekty mówią same za siebie!         Zobacz całą linię TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl